*** آزمون های آنلاين ***

 

 

برگزاری آزمون های آنلاین، کمک شایانی به افزایش اشتیاق دانش آموزان عزیز به مرور مطالب درسی می نماید و مجتمع آموزشی غیردولتی هوشمند هدف همواره بر این مهم تأکید داشته که بهترین راه سوق دادن دانش آموزان به مطالعه دروس، پیوند دادن تکنولوژی های مدرن با روش های سنتی تدریس است. از این رو، برگزاری "آزمون های آنلاين درس به درس" و "آزمون های آنلاين جامع"، یکی از مهم ترین رویکردهای آموزشی در مجتمع هوشمند هدف است که با همت و پشتکار اساتید فرهیخته و بهره گیری از دانش و تخصص اين عزیزان، گامی بلند در جهت رشد استعدادهای بالقوه دانش آموزان عزیز برمیدارد.

 

آزمون های آنلاین فرصتی ناب برای دانش آموزان کوشا و آينده نگر است تا علاوه بر افزایش توانمندی های خود در استفاده از تکنولوژی های مدرن و تبادل اطلاعات در دنیای مجازی، در بستری جذاب و متفاوت، بتوانند مروری هدفمند بر مباحث و مطالب درسی داشته باشند و از این طریق بتوانند دید بهتری نسبت به نقاط قوت و ضعف خویش پیدا کنند.

 

آزمون های آنلاین در تاریخ های از پیش تعیین شده که توسط سیاست گذاری ها و تصمیم گیری های شورای مدرسه، شورای دبیران و شورای دانش آموزی معین می گردد، برگزار گردیده و نتایج آن در هفته بعد و در کلاس های مربوطه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

برای ورود به مرکز آزمون آنلاین مجتمع آموزشی غیردولتی هوشمند هدف بر روی لینک زیر کلیک فرمایید:

 

Description: Description: C:\Documents and Settings\Hadaf School\Desktop\left-arrow-15.gif

*** ورود به مرکز آزمون آنلاین ***

 

Description: Description: C:\Documents and Settings\Hadaf School\Desktop\left-arrow-15.gif

*** زمان بندی آزمون های آنلاین ***

 

 

 

*** به امید سرافرازی و اعتلای هر چه بیشتر فرزندان آینده ساز میهن عزیزمان ***

 

 

با احترام

معاون فناوری اطلاعات مجتمع آموزشی غیردولتی هوشمند هدف – مهندس علیرضا ایمانی